Drzwi zewnętrzne

Poszukaj swojego produktu wśród:

Firma Delta jest producentem różnego rodzaju drzwi metalowych, drzwi technicznych, oraz różnych drzwi zewnętrznych wzmocnionych i antywłamaniowych. Drzwi metalowe pokryte są foliami meblowymi wprasowanymi w blachę skrzydeł i ościeżnic, co zapewnia estetyczny wygląd. Większość modeli wyposażona jest w sztywny łańcuch. Znaczna grubość skrzydła drzwi w modelach Special, Premium i De Luxe zapewnia dobre właściwości izolacji termicznej i akustycznej. Drzwi wejściowe Delta mogą być produkowane w wersjach gładkich lub przetłaczanych w kilku podstawowych kolorach. Ze względu na swoje walory użytkowe drzwi firmy Delta znakomicie sprawdzają się jako: drzwi do mieszkania lub do domu, do biura, magazynów.

 


 

 

Drzwi wejściowe do mieszkań Bastion

Drzwi spełniają wysokie wymagania, jakie przed nimi postawiliśmy. Dzięki specjalnie dobranym materiałom użytym do ich produkcji (drewno sosnowe, płyta wiórowa), specjalnej technologii okleinowania bez łączenia na krawędziach oraz solidnemu wypełnieniu skrzydła i kompletowi już zainstalowanych uszczelek pracują lekko i cicho, pięknie wyglądają i są odporne na uszkodzenia, a także tłumią hałasy dobiegające z klatki (nawet do 32 dB!).

Wyposażenie

Skrzydło drzwiowe nabywają Państwo z bogatym wyposażeniem. Są tu zawiasy 3D z tytanową wkładką, dwa niezależne zamki drzwiowe, bolce antywtważeniowe, a także wizjer i próg (do wyboru kolor czarny* lub srebrny). Do drzwi dobrać można jedną z kilku ościeżnic za dopłatą. Oprócz tego przygotowaliśmy spory zestaw usług i produktów za dopłatą, których wybór pozwoli Państwu dopasować drzwi w 100% do Waszych potrzeb. Zwracamy tu uwagę chociażby na czarny zestaw okuć, który idealnie korespondować może z czarnym progiem!

*Czarny próg dostępny jest tylko dla ościeżnic drewnianych.

certyfikat

Pilnujemy niskich cen