Drzwi wewnętrzne

Poszukaj swojego produktu wśród:

 

  

ERKADO jest producentem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski - mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu  marka opiera się nie tylko na ponad 30-letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do potrzeb naszych Klientów, dzięki któremu mogliśmy sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie naszych Klientów.

 

PORTA KMI POLAND jest liderem wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. Na rynku stolarki budowlanej firma działa od 1992 roku i obecnie jest największym i najbardziej dynamicznie rozwijającym się producentem drzwi w kraju. Zakład wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

POL-SKONE

Inspiracją do pracy nad kolejnymi modelami drzwi POL-SKONE są zawsze oczekiwania Klientów, a blisko 21-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam wierzyć, że urzeczywistniają się marzenia Kontrahentów o pięknym domu, wygodnym mieszkaniu, reprezentacyjnym biurze czy komfortowym hotelu.

 

certyfikat

Pilnujemy niskich cen