Panele

Poszukaj swojego produktu wśród:

CLASSEN jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Polsce i na świecie.

Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie mieści się jedna z fabryk Classen oraz główna centrala firmy. Druga z niemieckich fabryk zlokalizowana jest w mieście Baruth. Na rynku polskim zaistniała w 1990 roku jako firma Gorex Sp. z o.o., a od 1996 roku przekształciła się w Classen-Pol S.A. i posiada hale produkcyjne w Zwonowicach koło Rybnika, gdzie mieści się również polska centrala firmy.

 

Podłogi laminowane marki Balterio® zapewnią Państwu najlepszy stosunek ceny do jakości w szerokim zakresie wzorów i stylów. Balterio® jest dumne z wyglądu i trwałości swych paneli laminowanych oraz z przestrzegania zobowiązań w zakresie trwałych i rzetelnych gwarancji. Nasze podłogi spełniają rygorystyczne standardy produkcyjne (EN 13329) i oferują dożywotnią gwarancję (ograniczoną do 33 lat) w pomieszczeniach mieszkalnych i 15 lat w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Gdy chodzi o Państwa dom, firmę lub rodzinę tylko to, co najlepsze jest dla Państwa odpowiednie.


Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

Szwajcarska jakość i korzenie.

Kronopol Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.

Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Podpisanie 7 stycznia aktu notarialnego dało początek nowej rzeczywistości.

Szwajcarski inwestor zapewniając wielomilionowe nakłady, szybko zmodernizował park maszynowy oraz technologię. Dzięki temu jakość produkowanych płyt została zauważona i doceniona przez klientów. To był jednak dopiero początek zmian i inwestycji.


Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów,  wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym.

 

Tarkett współpracuje z wieloma wiodącymi architektami i pracownikami budowlanymi na świecie, zapewniając najlepsze usługi. W rezultacie do rozwiązań systemów podłogowych i nawierzchni sportowych Tarkett nawiązuje wielu prestiżowych architektów.

certyfikat

Pilnujemy niskich cen