Okna

Poszukaj swojego produktu wśród:

plastbud 

 

CLASSIC LINE - System Classic Line to połączenie przystępnej ceny, wysokiej jakości wykonania oraz optymalnych parametrów termoizolacyjnych. Głównym zastosowaniem jest budownictwo mieszkaniowe, ale nadaję się również do budownictwa jednorodzinnego. Okna i drzwi w tym systemie można wyposażyć w szerego różnorodnych dodatków okuciowych i szyb energooszczędnych. Całość świetnie komponuje się z nakładanymi na okno roletami zewnetrznymi, które oprócz swoich podstawowych funkcji sprawiają, że cała konstrukcja staje się cieplejsza.

CLASSIC RONDO - System Classic Rondo to połączenie przystępnej ceny, wysokiej jakości wykonania oraz optymalnych parametrów termoizolacyjnych. Głównym zastosowaniem jest budownictwo mieszkaniowe, ale nadaję się również do budownictwa jednorodzinnego. Okna i drzwi w tym systemie można wyposażyć w szerego różnorodnych dodatków okuciowych i szyb energooszczędnych. Całość świetnie komponuje się z nakładanymi na okno roletami zewnetrznymi, które oprócz swoich podstawowych funkcji sprawiają, że cała konstrukcja staje się "cieplejsza".

SYSTEM THERMO - System THERMO polecamy klientom, którzy stawiają na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem oraz chłodzeniem. Dzięki zastosowaniu dodatkowej, trzeciej uszczelki oraz dwukomorowego pakietu szybowego możemy otrzymać okno, które uchroni nas i nasze portfele przed największymi mrozami. Jest to doskonałe połączenie wysokiej jakości, bardzo dobrych parametrów termicznych przy zachowaniu rozsądnej ceny. Sprawdza się idealnie podczas wymiany okien oraz budowie domu jednorodzinnego.

SYSTEM THERMO LUKSUS - Linia produktów, w której składowe elementy okna zostały dobrane tak żeby zapewnić najwyższą jakość i izolację termiczną do zastosowania między innymi w budownictwie energooszczędnym. Atutem  linii okien THERMO LUKSUS jest energooszczędny pakiet szybowy 0,6 W/m2K z ciepłą ramką  SWISSPACER oraz bardzo dobre okucia firmy Winkhaus - model ActivPilot posiadające w standardzie między innymi klamkę SEKUSTIC czy zaczep antywyważeniowy.

 

certyfikat

Pilnujemy niskich cen