Rolety i karnisze

ROLETY ZEWNĘTRZNE

 

Najważniejszym miejscem, w którym spędzamy połowę życia jest nasz dom lub mieszkanie. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo, a sobie zapewnić wygodę, komfort, poczucie intymności i swobody. Propozycją, która w pełni zaspokoi te wymagania są rolety zewnętrzne firmy MIROLA

Proponowane przez nas cztery kompletne systemy rolet zewnętrznych oraz system rolet antywłamaniowych pozwolą na ich montaż podczas różnych etapów budowy lub remontu, a doskonałe walory użytkowe i estetyczne gwarantują zadowolenie i pewność, że nasze produkty sprostają wszelkim wymaganiom

 

 

systemy rolet:

  • antywłamaniowy
  • standardowy
  • podtynkowy upk
  • rks
  • nakładany sks

 

 

 

 

 

ROLETY WEWNĘTRZNE

 

ROLETY W KASETACH Z PROWADNICAMI

Niezawodne działanie i bezinwazyjny montaż to jedne z wielu zalet systemu. W opcji z rurą nawojową o mniejszej średnicy pozwala na zwinięcie większej ilości materiału. Montowana bezpośrednio na skrzydle okiennym daje idealną osłonę przed silnym światłem słonecznym.

 

ROLETY WISZĄCE I ROLETY MINI

Rolety wolnowiszące to najprostszy w montażu i obsłudze produkt w branży osłonowej. Wszechstronność zastosowania i klasyczny wygląd rolety sprawiają, że jest ona bardzo popularnym wyrobem, dostępnym w wielu wersjach i kolorach. Bogata kolekcja materiałów i duży wybór wzorów umożliwia zastosowanie rolet w każdym pomieszczeniu.


System MINI zdobywa coraz większe grono klientów ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne. Zminimalizowane gabaryty sprawiają, że roleta może być wykorzystana w wielu aranżacjach, przy zachowaniu wysokiej estetyki wnętrza.

 

 

KARNISZE

 

W Sprzedaży posiadamy karnisze metalowe pojedyncze, karnisze metalowe podwójne, o różnej średnicy, kolorach i wzorach, które możecie Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie.

  

 

certyfikat

Pilnujemy niskich cen